Sinyal Kesici Jammer Sistemleri

GSM Sinyal Kesici Jammer Sistemleri: Kişisel taşınabilir GSM engelleyici cihazlardan tam profesyonel uzun mesafe etkili gelişmiş jammer cihazlara kadar tüm sinyal kesici sistemler.
GPS Engelleyici Jammer Sistemleri: Kişi ve araç takibinde kullanılan uydudan GPS yer belirleyici cihazları bloke eden etkili jammer sistemleri.
İnternet - Wifi Kesici Jammer Sistemler: 3G, 4G ve Wi-Fi yayınlarını bloke eden frekans karıştırıcı jammer sistemleri.
Telsiz Engelleyici Jammer Sistemler: UHF, FM ve VHF frekanslarını bloke ederek telsiz iletişimini kesen full band jammer sistemleri.
Bomba Tetikleme Önleyici Full Band Sistemler: GSM, Telsiz ve Wi-Fi ile birlikte araç ve oyuncak uzaktan kumandalarını da bloke eden tam profesyonel jammer sistemleri.
Casusuluk Engelleme Sistemleri: Gizli yayın yapan casus böcek dinleme cihazları ve gizli kameraları bloke eden koruyucu jammer sistemleri.

Jammer sistemlerimiz; standart sabit jammer, cami jammer, çanta jammer, araç jammer, taşınabilir jammer, kişisel jammer, mini jammer ve gizli eşya jammer formatlarında üretilmektedir.Firmamız tarafından üretim, temin ve geliştirmeleri yapılan Sinyal Karıştırıcı Sistemler, Sinyal Yükseltici Sistemler ve Frekans Tespit Sistemleri listesi için Jammer sitemizi ziyaret edin.


Sinyal Kesici Jammer Ürünlerimizden Bazıları

İletişim Bilgilerimiz


  • Adres:

    Üçgen Mah. 99.Sk. Volkan Apt. No:10/A
  • Muratpaşa / Antalya

  • Telefon:

    +90 552 244 9181 (Satış)
    +90 242 244 9181 (Servis)Site Dili Seçiniz